Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Podróż zaczarowaną lokomotywą?Nic bardziej prostszego.
Podróż zaczarowaną lokomotywą?Nic bardziej prostszego. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Środa, 15 Luty 2012 16:52

W dniu 17.02 2012r. fundacja LEPSZE DNI wybrała się dużą grupą na kolejny spektakl(premiera) Wrocławskiego Teatru Dla Dzieci pt: "ZACZAROWANA LOKOMOTYWA"(na motywach bajki Michaela Ende pt.”Kuba Guzik i Maszynista Łukasz”). Ten zaszczyt podarował nam przyjaciel Tomek Kanczewski, obdarowując nas bezpłatnymi wejściówkami.
Dziękujemy:)

Aby oglądnąć zdjęcia kliknij TUTAJ


Obsada:  Klaudia Kąca-Jasic, Lucyna Wróbel, Jarosław Paczkowski, Tomasz Kanczewski, Konrad Till
Scenariusz i reżyseria - Wiktor Wiktorczyk
"Głównym bohaterem spektaklu jest Maszynista Łukasz i jego niezwykła lokomotywa - Kolomotywa Emma. Akcja spektaklu rozpoczyna się na wyspie Trochania, dokąd Łukasz i Kolomotywa zabierają dzieci.
Na wyspie panuje spokój i harmonia. Trochanią rządzi miłościwy Król – Ludwik Za Kwadrans Dwunasty, któremu wiernie służy Maszynista Łukasz ze swoją lokomotywą oraz poddani – Pani Coo i Pan Rękawek. Spokojne życie na wyspie komplikuje się, kiedy przybywa tam Listonosz z tajemniczą paczką. W paczce jest mały chłopiec, którego król i poddani nazwali Kubą. Kiedy Kuba dorasta i powoli staje się dorosłym Poddanym, okazuje się, że wyspa Trochania jest zbyt mała by zbudować dom dla kolejnego mieszkańca. Maszynista Łukasz i Kuba postanawiają wyruszyć Kolomotywą Emmą w świat. Podczas długiej podróży Łukasz i Kuba muszą podejmować bardzo trudne decyzje, wykazać się wielką odwagą i życiową mądrością…
"

Zmieniony: Niedziela, 19 Luty 2012 13:00
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...