Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Podziękowania
Podziękowania PDF Drukuj Email
Fundacja „LEPSZE DNI” była organizatorem pierwszego koncertu w CK ZAMEK z okazji  XVIII F. WOŚP pragniemy gorąco podziękować za wszelkie wsparcie z Państwa strony , za odwiedzenie zamkowych podziemi w dniu koncertu tj. dn.10.01.2010. i za wrzucanie datków do puszek w czasie koncertu na rzecz WOŚP. Dziękujemy Mieszkańcom i Gościom, Radzie Osiedla- za aktywny udział w licytacji, loterii i wsparcie naszej inicjatywy, szczególnie  p. S. Kibało, p. J. Michalakowi, p. J. Lisowskiej ale i całej Radzie Osiedla .Dziękujemy p. Dyrektor  E. Leńczyk z CK „ZAMEK” za bezpłatne udostępnienie nam podziemi zamkowych na czas koncertu, oraz Pracownikom CK ZAMEK za pomoc przy organizacji ,w czasie i po koncercie- red. T. Klimasowi, p. Krzysztofowi -elektrykowi, Paniom sprzątaczkom , cateringowi z Poznania. Wielkie ukłony dla p. Wojtka S. z ochrony za odwagę i męstwo w czasie koncertu - który bardzo dzielnie nam pomagał.

Szczególne podziękowania  i  wyrazy wdzięczności za ogromną pomoc i pracę w czasie koncertu dla naszych kochanych Wolontariuszy: Justyny, Andżeliki, Eli, Marka, Janusza, Ani, Wojtka oraz dla młodzieży ze świetlicy „Źródełko” z Leśnicy, która zbierała pieniądze do puszek na rzecz WOŚP w dniu koncertu.

Gorąco dziękujemy naszym drogim lokalnym  SPONSOROM , dzięki którym mógł odbyć się ten koncert :WSRH „SCh” DH.”HERMES” z Leśnicy –Zarządowi, p. R. Milczarkowi ze Złotnik, 2 Bankom z Leśnicy: BZ WBK -p Dyr. A. Pawliszko-Kamińskiej i BGŻ p. Dyr. K.Mękarskiemu , Kancelarii Adwokackiej –p. J. Michalakowi, świetlicy „Źródełko” z Leśnicy –p. U. Karkocha,  firmie PPUH „PANEJKO”- Beacie i Wiesławowi Panejko ze Złotnik. Serdecznie i  z całego serca dziękujemy naszym wszystkim Darczyńcom-cennych przedmiotów/wyrobów na LICYTACJĘ  i  fantów na loterię m in: p. S. Kibało za przepiękny i przepyszny TORT „CZERWONE SERCE” 9,5kg z symbolami WOŚP – który wykonała CHARYTATYWNIE  i dostarczyła na koncert CUKIERNIA/PIEKARNIA S.KIBAŁO. Tort w czasie LICYTACJI zakupił p. S. KIBAŁO i ofiarował go Nam i Uczestnikom koncertu do publicznej zbiorowej degustacji  ;)). Było pysznie.

Dostaliśmy i dziękujemy gorąco :
-za piękny oryginalny olejny obraz  abstrakcja z lat 80tych od p. Henryka Święcickiego z Galerii z Leśnicy , -Ani R. za piękną maskę wenecką i mnóstwo innych gadżetów na loterię oraz za ciasta, -Agacie J. za cudną kołderkę patchworkową  wykonaną ręcznie , -Justynie za śliczną srebrną biżuterię, -Wiesi Ch.za ozdobne wykonane ręcznie kartki , Agacie J, Sylwi J, Ani P, cioci Marysi za pyszne ciasta dla naszych Gości, Bankowi BZ WBK za cenne i liczne gadżety: skórzaną teczkę, zestaw „PARKER”, „Mini Golf”, Bankowi BGŻ za cenne i liczne gadżety: skórzany portfel, wizytownik, SUDOKU i Wszystkim , którzy nas wsparli rzeczowo.

Pięknie dziękujemy za charytatywne Pozytywne Granie naszym wszystkim Wykonawcom i Ich dary na licytację/loterię i akustykom-Sławkowi T. i Łukaszowi Ś.  oraz p. Leszkowi Kopciowi – za prowadzenie koncertu. Dziękujemy Bartkowi „SKRZYNI” Skrzyńskiemu za odwiedzenie naszego koncertu. Dziękujemy naszym Bliskim za pomoc, wsparcie i cierpliwość. Pozdrawiamy SZTAB przy którym działaliśmy TVK TELKA Telewizja z Kozanowa – p. red. R. Taraszczukowi.

Dziękujemy Wszystkim za  koncert , który odbył się dn.10.01.2010. w CK „ZAMEK” Wrocław pl. Świętojański 1.
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...

Dziękujemy

Bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy. Za zaangażowanie, chęci, entuzjazm, dobre serce, nadzieję w lepsze jutro. Jesteście naprawdę cudowni.