Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność 26 MAJA-DZIEŃ SPOŁECZNEJ SUPER MOCY
26 MAJA-DZIEŃ SPOŁECZNEJ SUPER MOCY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Czwartek, 02 Maj 2013 15:02
alt


'DZIEŃ SPOŁECZNEJ SUPER MOCY (Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej) to wydarzenie realizowane przez Halę Stulecia, Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie Nowa Rodzina oraz Fundację Umbrella.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, Hala Stulecia zaprasza organizacje pozarządowe do szeroko rozumianej współpracy. Będzie to już II edycja DFOPIAS. Polega na zorganizowaniu Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych (NGO) na Pergoli oraz Forum "Współpraca trójsektorowa na rzecz rozwoju Dolnego Śląska.

Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

W ciągu całego dnia na Pergoli swoją aktywność prezentuje ponad 100 organizacji pozarządowych (fundacje, stowarzyszenia, towarzystwa, grupy nieformalne itp.) działające aktywnie na terenie Dolnego Śląska. W tym dniu wszyscy mieszkańcy regionu mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji przygotowanych na Pergoli. Wydarzenie ma charakter familijno - piknikowy, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału i spędzenia DNIA SPOŁECZNEJ SUPER MOCY przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Organizacje Pozarządowe oprócz stoisk wystawienniczych szykują dla odwiedzających wiele wydarzeń towarzyszących oraz niespodzianek: konkursy, warsztaty, pokazy, happeningi etc. To świetna okazja, aby poznać czym zajmują się dolnośląskie NGO, jak również możliwość nawiązania szerszej współpracy z nimi."
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...