Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Podsumowanie Zbiórki Publicznej i Festynu na Kuźnikach
Podsumowanie Zbiórki Publicznej i Festynu na Kuźnikach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Środa, 24 Czerwiec 2015 18:28

Dnia 20.06.2015 w czasie Festynu lokalnego na osiedlu Kuźniki we Wrocławiu odbyła się zbiórka publiczna o nr 2015/2388/OR na leczenie i rehabilitacje Karola Szpruty podopiecznego Fundacji Lepsze Dni.

W czasie trwania zbiórki w g.15-21 zebrano do 3 puszek kwestarskich kwotę w wysokości 1040zł. Kwotę w całości wpłacono na konto fundacji ze wskazaniem: na leczenie dla Karola Szpruty.

W imieniu własnym i Karola pragniemy gorąco podziękować wszystkim darczyńcom, organizatorom czyli Radzie Osiedla Kuźniki szczególnie Pani Patrycji Nowakowskiej, wolontariuszom, którzy dzielnie wspierali nas tego dnia. Dzięki Państwa pomocy, pracy, zaangażowaniu zbiórka publiczna dla Karola zakończyła się sukcesem mimo deszczowej pogody.

Specjalne podziękowania i ukłony za ogrom pracy i trud dla wyjątkowych wolontariuszy ze Złotnik- rodziny Państwa Górnik.: Agnieszki, Nikoletty, Krzysztofa, Patryka i Davida – byliście niesamowici. Dziękujemy pięknie.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom i współtowarzyszom: Pracowni Zdrowia, FIBiRL,VERBA-BIS i Panu Józefowi Piotrowskiemu za czynny udział w Festynie.

Dziękujemy serdecznie za pomoc przy zbiórce Stowarzyszeniu WINNICA.

Ponadto w czasie imprezy na scenie odbyły się 4 licytacje: rzeźby, stroju rycerskiego, koszulki WKS oraz wejściówek na gokarty. Uzyskane kwoty z licytacji wrzucono do puszki kwestarskiej. Dziękujemy licytującym za darowizny i empatię.

Pozdrawiamy ciepło – Karolek Szpruta z rodzicami.

OGŁOSZENIE O WYNIKU ZBIÓRKI PUBLICZNEJ=> POBIERZ

Zmieniony: Środa, 24 Czerwiec 2015 18:39
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...