Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Festyn Leśnicki
Festyn Leśnicki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Czwartek, 24 Maj 2012 10:43

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w Festynie „POZNAJEMY SIĘ CORAZ LEPIEJ” z okazji Dnia Dziecka w ramach PARNERSTWA LOKALNEGO dla Leśnicy, gdzie nasza fundacja jest jednym z partnerów i głównych współorganizatorów.
FESTYN  odbędzie się dnia 02.06.2012/sobota/ w Leśnicy /Wrocław/ na terenie JEDNOSTKI WOJSKOWEJ 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia  przy ul. Trzmielowickiej 28 w g.11-18/na świeżym powietrzu/.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i integracji na rzecz społeczności lokalnej  i nie tylko oraz do wsparcia działań naszej fundacji.
Fundacja LEPSZE DNI i Jej Goście – będzie ulokowana w  kilku namiotach oraz pod parasolami.


Tym razem chcemy aby FESTYN był jeszcze bardziej dostępny dla osób niewidomych, dlatego nasza fundacja przygotowuje audiodeskrypcję do całej imprezy, pokazy filmów, teledysków oraz ciekawą wystawę /rzeźba, malarstwo/, oraz ulotki w Brajlu .
Także na czas FESTYNU dla naszych niewidomych uruchomimy TYMCZASOWY bezpłatny BANK PRZEWODNIKÓW-HARCERZY, którzy za dobre słowo i uśmiech będą do dyspozycji niewidomych podczas całej imprezy.

Na scenie i obok będzie wiele atrakcji oraz imprez towarzyszących, dużo sportu, muzyki, sztuki. Festyn poprowadzi redaktor i twórca PORTALU DZIELNICE WROCŁAWIA DANIEL E.GROSZEWSKI; znany, lubiany dziennikarz sportowy i nie tylko.
Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie  i swoich bliskich . Zapraszamy gorąco.
Z góry gorąco dziękujemy za pomoc, udział oraz pozytywną energię.

Z pięknymi pozdrowieniami: prezes fundacji LEPSZE DNI Katarzyna SzprutaPobierz ulotkę<tutaj>
Zmieniony: Wtorek, 29 Maj 2012 18:12
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...