Home | Statut | Zarząd | Współpraca | Ogłoszenia | Kontakt
Home Jestes w: Home Działalność Step dance show - 17 czerwca 2012 - impreza dla Kuby!
Step dance show - 17 czerwca 2012 - impreza dla Kuby! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Machowska   
Niedziela, 17 Czerwiec 2012 09:45

W dniu 17 czerwca od 15:30 w Dolnośląskim Centrum Kongresowym koło Hali Stulecia odbyła się impreza na rzecz naszego podopiecznego Jakuba Piśmiennego.


W program m.in.: spektakl taneczny Teatru Tańca STEP i zaproszonych gości, maraton taneczny dla Kuby i spotkania z Maćkiem Florkiem, Kubą Piśmiennym, pokaz motocyklowy itd., finał konkursu tanecznego Experimental Even- I nagroda 1000zł.t i otwarty dla publiczności panel dyskusyjny z jury i uczestnikami.

W trakcie odbyła się także  licytacja upominków przekazanych przez artystów oraz sponsorów, m.in.koszulka z podpisami jury i uczestników obecnej edycji programu TVN"You Can dance", płyta z autografem Marcina Wyrostka, upominek od Martyny Wojciechowskiej, przejażdżka motocyklem w dniu imprezy itd.

Święto tańca we Wrocławiu, spotkanie ludzi kochających ruch i muzykę, kreujących swój taniec z pasją i emocjami!

Zbieramy środki finansowe na leczenie naszego 21-letniego podopiecznego - Jakuba Piśmiennego, którego spotkała choroba śmiertelna. Uśmiechnięty, silny i bardzo zdeterminowany prosi o pomoc! http:// cancer-killer.kylos.pl/


ZEZWOLENIE NA ZBIÓRKĘ PUBLICZNĄ NA RZECZ JAKUBA PIŚMIENNEGO => pobierz
SPRAWOZDANIE ZE ZBIÓRKI PUBLICZNEJ NA RZECZ JAKUBA PIŚMIENNEGO - HALA=> <pobierz>


KIM JEST KUBA???

"Jestem 21-letnim uśmiechniętym, optymistycznie nastawionym do życia chłopakiem, studentem UE we Wrocławiu, który żyjąc normalnie – jak każdy nastolatek – śmiertelnie zachorował.
W czerwcu 2010 r. postawiono diagnozę – złośliwy nowotwór kości, osadzony na prawym talerzu miednicy! Konwencjonalnie leczyłem się półtora roku. Przeszedłem kilkadziesiąt chemioterapii, radioterapie, biopsję i ciężką operację, po której jestem osobą niepełnosprawną. Przez rok czasu byłem „uwięziony” w gipsie – cała prawa noga oraz biodra. Niestety nowotwór uodpornił się na chemię. Po wyniszczającym leczeniu nastąpiła wznowa na biodrze i liczne przerzuty do płuc. Lekarze nie znają sposobu na uleczenie mnie.
Ja znam!
Zmieniłem tryb życia, nastawienie do niego, stosuję dietę zgodną z grupą krwi, zażywam suplementy, zioła, witaminy oraz leczę się medycyną ortomolekularną. Mocno wierzę w skuteczność tego leczenia! Niestety nie są to metody i leki refundowane przez NFZ. Wszystkie kosztują bardzo dużo, znacznie ponad możliwości naszej rodziny.
Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc finansową w mojej trudnej sytuacji.
Mam plany na przyszłość. Marzę o skończeniu studiów, które już raz musiałem przerwać z powodu choroby. Chciałbym założyć własną firmę, na którą mam już pomysł, ale do pełnej aktywności potrzebna jest rehabilitacja.
W zamian za pomoc mogę zaproponować założenie strony internetowej (znam podstawy Flasha), wprowadzanie danych do komputera, obróbka zdjęć lub inne usługi komputerowe.
Z góry dziękuję za okazaną pomoc!"

Zmieniony: Niedziela, 01 Lipiec 2012 18:44
 

Organizer


OPP

Fundacja została utworzona przez rodziców dzieci niepełnospraw- nych w celu niesienia pomocy po- trzebującym niepełnosprawnym:
  • dzieciom,
  • młodzieży,
  • dorosłym.

Doskonale znamy trudne realia codziennej nierównej walki na wielu płaszczyznach o tzw. „lepsze dni”.
Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Czytaj więcej

  

Podaruj nam 1% podatku!


Wspomóż działania Fundacji przekazując nam swój 1%. To nic nie kosztuje i jest bardzo proste. 1% potrącany jest z podatku należnego Urzędowi Skarbowemu. Zdecyduj sam o jego alokacji!

Czytaj więcej ...